Відзначились учні Фастівського академічного ліцею №9

У минулі вихідні на базі  Новосілківського академічного ліцею “Ерудит” Києво-Святошинської районної ради Київської області відбувся ІІІ (обласний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Мета конкурсу – вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка,  виявлення  творчо  обдарованої  молоді,   розвитку   її потенціалу,  виховання  у  молодого  покоління  поваги  до  мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

Учасниками випробування стали учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти та учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Київщини,загальна кількість яких цьогоріч сягла 139.

Серед такої кількості претендентів стати кращим було нелегко. Але й тут юні фастівчани виявили себе з кращого боку. Відзначились учні Фастівського академічного ліцею №9.  Восьмикласниця Юлія Лазовська (учитель Л. Г. Пилипенко) здобула на конкурсі першу місце і отримала право представляти Київщину на ІV етапі мовно-літературних змагань, а одинадцятикласник Богдан Пасічник (учитель С.О. Володарська) посів третє місце.