Він “з великого пожару України врятував найбільшу народну святість — слово”

9 вересня  2019 року виповнилося 250 років з дня народження письменника, поета, драматурга, засновника нової української літератури, громадського діяча Івана Петровича Котляревського. З нагоди ювілею письменника, шкільні бібліотеки міста провели низку заходів задля вшанування «Батька»  української літератури.

Нові форми книжкових виставок: виставка-огляд, виставка-ювілей, виставка-образ яскраво розкрили спадок, що залишив по собі веселий полтавський мудрець. Вікторини, інформаційні хвилинки, біографічні публікації та цікаві факти з життя  письменника переконали учнів, що Котляревський – це   актуально та весело.

Творча спадщина І. Котляревського, це поема «Енеїда», п’ecu «Наталка Полтавка» і «Москаль-чарівник», послання-ода «Пісня на новий 1805 год пану нашому і батьку князю Олексію Борисовичу Куракіну» тощо не може не зачепити щирого українця. Адже, за словами Івана Франка, він “з великого пожару України врятував найбільшу народну святість — слово”.