віт про повторне відстеження результативності регуляторного акта «Про затвердження Положення про порядок поховання померлих і надання ритуальних послуг на території міста Фастова» від 03.09.2015р. № 18-LXX-VI

• 20.09.2019

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта

Проект рішення Фастівської міської ради

від 03.09.2015р. № 18-LXX-VI

Виконавець заходів з відстеженняФастівський комбінат комунальних підприємств

Цілі прийняття акта цілями державного регулювання є: врегулювання правових відносин, між органами місцевої влади та ритуальної службою, суб’єктами господарювання у сфері надання ритуальних послуг.

Строк виконання заходів з відстеження –  8 днів (12.09.2019 – 20.09.2019 рік).

Тип відстеження повторне

Заходи які були виконані з відстеження результативності- вивчення чинного законодавства у галузі поховання ЗУ «Про поховання та похоронну справу», наказів Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 19.11.2013 року №193,МБАтЖКГУ від 22.06.2006 року№208 та ін.

Метод відстеження результативності аналіз статистичної інформації

Аналіз отримання значень показників результативності – здійснюватися шляхом аналізу звернень громадян і юридичних осіб, статистичних даних та інших облікових документів .

Кількісні значення показників результативності:

Період розмір надходження  місцевого бюджетів

кількість укладених договорів між ритуальною службою та суб’єктами господарювання про надання ритуальних послуг кількість звернень громадян та суб’єктів господарювання щодо їхніх прав, які передбачені чинним законодавством та цим регуляторним актом
6 міс. 2016 350
2015 728
2014 0 706
2013 4 611

Висновки та рекомендації

Регуляторний акт має певний ступінь визначених цілей, результати реалізації його положень чітко регламентує правові відносини між, органами місцевої влади та ритуальної службою, суб’єктами господарювання у сфері надання ритуальних послуг.

Перший заступник міського голови                                           О.Б.Зикова