Вітали тих, хто запалює серця

У Фастові вже  стало доброю традицією віншувати тих, хто своєю творчістю, любов’ю до обраної професії запалюють та зігрівають  серця інших. Ось і сьогодні, 8 листопада, напередодні відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в  міському Палаці культури привітання приймали ті, хто створює святковий настрій усім, від наймолодшого до найстаршого, хто відкриває кожній людині двері  у світ прекрасного, прищеплює любов до своєї землі.

Присутніх у великій залі Палацу – причетних до галузі культури та народного мистецтва, а також фастівчан – їхніх прихильників, з професійним святом привітали перший заступник міського голови О. Зикова, заступник міського голови О. Давиденко та керуючий справами міськвиконкому Л. Тхоржевська. У зв’язку з відзначенням  Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за особисті професійні здобутки,  вагомий внесок у розвиток  народного  мистецтва України, багаторічну плідну працю,  високий професіоналізм працівники культури міста були нагороджені грамотами виконавчого комітету Фастівської міської ради,  а саме:

Шилова Юлія – керівник студії «Фастів Фільм» КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»;

Сорокіна Інна – заступник директора КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»;

Безкровний  Дмитро – робітник-столяра (машиніста сцени) КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»;

Рибачук Ксенія – керівник  спортивно-бального танцю «Олімп» КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»;

Павленко Наталія – вчитель декоративно прикладного мистецтва майстерні писанкарства КЗ ФМР «Фастівська школа народної  майстерності»;

Пількевич  Оксана – вчитель декоративно прикладного мистецтва  майстерні декоративного розпису КЗ ФМР «Фастівська школа народної  майстерності».

Також низка працівників були заохочені подяками управлінь освіти та культури, молоді та спорту.

Окрасою свята, без сумніву, став чудовий концерт за участі симфонічного оркестру Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України. Зал був у захваті від його виступів та супроводжував кожен номер бурхливими оваціями.