Впровадження плану місцевого економічного розвитку: звіт за 1-ше півріччя 2019 року

Громада: Фастів

Початок впровадження плану: 01.01.2019 р.

Звітна фаза – 1

1. Коротка описова частина

Впровадження Плану місцевого економічного розвитку міста Фастова було розпочато вчасно – з 01 січня 2019 року

Протягом звітного періоду у громаді були впроваджені всі заходи/дії Плану, заплановані на звітний період. Але, деякі заходи плану МЕР були здійснені лише частково, а саме:

• Дія 1.5. «Облаштування індустріального парку «Фастіндастрі»» виконана на 60%, оскільки оформлення земельної ділянки в оренду зайняв більше часу ніж планувалося через тривалість розроблення проекту землеустрою. Наразі документи на земельну ділянку керуючою компанією отримані, що дає змогу продовжувати роботи з розроблення проектно-кошторисної документації на створення необхідної інфраструктури для забезпечення індустріального парку енергоносіями та транспортними шляхами.
  • Дія 2.3. «Розповсюдження промоційного пакету матеріалів про інвестиційні можливості міста» виконана на 40%, оскільки погоджувальна процедура зайняла більше часу ніж планувалося через внесення корективів та змін до проекту рішення ФМР щодо затвердження положення про проведення інвестиційних конкурсів у м. Фастів метою якого є формування переліку інвестиційних об’єктів.

Підсумовуючи виконання Плану за період з 01.01.2019 р. по 30.06.2019 р. виявилось, що по двох заходах з двадцяти відбулась затримка відповідно на 3 місяці (дія 1.5. та 2.3).

Зміни до Плану МЕР громади, а саме до табл.2 «План дій» та відповідно до табл.3 «Показники та механізми моніторингу»  за звітний період в частині зміни заходів та/чи термінів їх впровадження реалізації не вносилися.

На разі вбачається, що допомога від Секретаріату M4EG у провадженні Плану МЕР буде необхідною у наступному звітному періоді, а саме:

– проведення навчань (тренінгів, консультацій) для фахівців Центру місцевого розвитку «FastDevelopment»;

– пошук спікерів /тренерів з метою проведення семінарів-тренінгів для представників підприємницьких структур з проблем економіки, фінансів, менеджменту, корпоративних відносин, соціального партнерства тощо;

– пошук інвесторів для розміщення виробництв в індустріальному парку «Фастіндастрі».

Звiт_по_ПМЕР_-1 півріччя-2019