Впроваджуються сучасні та ефективні підходи в роботі з суб’єктами пробації

• 11.03.2020

11 березня 2020 року директор  Фастівської міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості Вікторія Барабаш провела зустріч з начальником Фастівського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області Яною Бабкіною та провідним інспектором Іриною Вакуленко.

Відповідно до завдань визначених Законом України «Про пробацію» впроваджуються сучасні та ефективні підходи в роботі з суб’єктами пробації (особами, які відбувають альтернативні види покарання у громаді).

Під час зустрічі керівництвом установ погоджено графік надання послуг фахівцями Фастівської міськрайонної філії на ІІ квартал 2020 року у центрі пробації для осіб, що перебувають на обліку. Також  перелік заходів, що надаються службою зайнятості буде включено в Банк ресурсів громади для ефективного перенаправлення суб’єктів пробації з метою отримання адресної допомоги та результативного розподілу ресурсів у громаді.

Розглянуто можливість укладання угоди про співпрацю, яка сприятиме  об’єднанню зусиль в частині співпраці з питань забезпечення розвитку соціального діалогу, сприяння зайнятості населення та формування принципів соціальної відповідальності.