Всеукраїнська акція “Герой – рятівник року”

• 10.10.2019

Державною службою України з надзвичайних ситуацій щорічно проводиться Всеукраїнська акція “Герой – рятівник року”.

Акція передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед найкращих.

Учасником Всеукраїнської акції “Герой-рятівник року” може стати кожний громадянин, який під час надзвичайної ситуації проявив мужність і героїзм. Лауреати акції будуть нагороджені Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій відзнакою “Герой-рятувальник року”.

Якщо Ви стали свідком героїчного вчинку, або Вам відома людина, що виявила відвагу під час порятунку людини, повідомте про неї до  Фастівського РС ГУ ДСНС у Київській області, за телефоном 101. Україна повинна знати своїх героїв.

Артем Будовий,

Фастівський РС ГУ ДСНС у Київській області