Всі разом – за сім’ю!

• 21.05.2019

З метою зміцнення здорових і щасливих родин, популяризації сімейних цінностей та стосунків у Фастові  відбулась тематична загальноміська хода “Всі разом – за сім’ю!”. Центральною вулицею міста пройшли фастівчани різного віку, статі. Дружньо крокували цілі родини. Дітки несли кульки та прапорці, а дорослі банери та транспаранти «Традиційна країна-єдина країна», «Тато, мама, діти – України квіти», «Закон для родин, Україна для сімей», «Природна родина – здорова країна». Усю дорогу учасники ходи співали та вигукували гасла. До ходи долучилися представники усіх християнських конфесій та громадських організацій.
На площі Перемоги, на майданчику біля Палацу культури, релігійні діячі спільно помолились за українські сім’ї. Антон Копитін – фіналіст телевізійного конкурсу Голосу країни порадував присутніх своєю пісенною творчістю.
Розважальний сімейний культурно-масовий захід відбувся за підтримки виконавчого комітету Фастівської міської ради.