Виконавчий комітет Фастівської міської ради оголошує конкурс на заміщення   посади:

• завідувача сектору бухгалтерського обліку – головного бухгалтера  управління соціального  захисту населення (тимчасово, на період відпустки основного працівника  по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта  відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом – не менше 3 років, вільне  володіння  державною  мовою, знання  ділового  етикету,  основні принципи   роботи на комп’ютері та знання відповідних  програмних  засобів.

Заяви приймаються протягом місяця з дня оприлюднення оголошення за адресою: 08500, м. Фастів, Київська область, площа  Соборна, 1, каб. 305. з 9.00 до 17.00, вихідні: субота, неділя.