• 29.11.2019

27 листопада 2019 року на базі Фастівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  відбулося перше заняття обласного майстер-класу Левченко Олени Вікторівни, учителя музичного мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво»,  на тему «Використання ігрових технологій у процесі формування предметних компетентностей учнів на уроках освітньої галузі «Мистецтво».

Учасників заходу привітав директор школи Давиденко Вячеслав Анатолійович і побажав креативної та плідної роботи. У роботі майстер-класу взяли участь вчителі музичного мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво» закладів освіти різних регіонів Київської області та методист комунального закладу Фастівської міської ради «Центр інноваційних освітніх технологій» Дзюба Вікторія Павлівна.

Керівник майстер-класу Левченко О. В. ознайомила учасників з планом та напрямами роботи заняття, яке розпочалося із вправ «Знайомство» та «Мій настрій», які допомогли вчителям ближче познайомитися один з одним для подальшої спільної роботи та створили відповідну дружню атмосферу й піднесений настрій.

Учасникам майстер-класу були запропоновані теоретичний блок «Теоретичні основи використання ігрових технологій у навчальному процесі» та практичний блок «Використання ігрових технологій на різних етапах уроку». Під час активної роботи в групах вчителі мали можливість   обмінятися  досвідом,  поспівпрацювати над вирішенням різноманітних ігрових завдань для основних етапів уроку.

На завершення заняття учасники отримали творче домашнє завдання, а також висловили подяку за щиру атмосферу, гостинність та професіоналізм керівника майстер-класу.