Виставка робіт – підсумок роботи майстер-класу

4 червня в ЗДО № 5 «Сонечко» відбулася виставка робіт учасників майстер-класу з декоративного розпису для вихователів та керівників гуртків з образотворчої діяльності «Мистецький дивограй вихователів міста». Виставка  стала підсумком роботи майстер-класу протягом 2018-2019 навчального року, що проходив  під високопрофесійним керівництвом талановитого вихователя ЗДО № 5 «Сонечко» Мурги Світлани Борисівни. Вихователі міста представили різноманітні вироби, прикрашені декоративними розписами  Яворівщини, Полтавщини і Уманщини та продемонстрували  свої вміння вдало використовувати колористику для досягнення декоративності зображення.

Шуляк Вікторія, методист з інноваційної діяльності ЗДО Центру ІОТ, вручила сертифікати про професійну підготовку та успішне завершення курсу майстер-класів з декоративного розпису від  КЗ ФМР «Центр інноваційних освітніх технологій».