Визначено переможців міського конкурсу журналістських робіт «Творці сьогодення»

• 06.06.2019

Сьогодні, 6 червня, у День журналіста було підбито підсумки першого міського конкурсу журналістських робіт «Творці сьогодення».  Проводився він за ініціативою міської ради і ставив за мету підвищення поінформованості та обізнаності населення міста щодо видатних, непересічних громадян Фастова, визначних особистостей, які здійснили особливий внесок у галузі економіки, науки, культури, мистецтва, освіти, охорони здоров’я, спорту тощо та у соціально-економічний розвиток міста, життєвий шлях яких є прикладом для наслідування у справі державотворення,  мають особливі заслуги за особисту мужність та героїзм, виявлені при виконанні громадського обов’язку. Окрім цього творчий огляд надав можливість оцінити майбутній кадровий потенціал журналістських колективів міста, оскільки до участі в ньому запрошувались фастівські старшокласники.

Конкурс показав, що у Фастові, в якому працюють і з якого вийшло на широкі журналістські ниви багато талановитих і відомих медійщиків, не збіднів на творчі таланти. Взяти участь у ньому виявило бажання десятеро юнаків і юначок.  Вірніше дев’ятеро юначок і один юнак. Він і був визнаний компетентним журі, яке складалось в основному з керівників місцевих ЗМІ, переможцем. Це Богдан Везне, учень Фастівської СЗОШ І-ІІІ ст. № 4, який описав життєвий шлях талановитого письменника Миколу Глухенького.

Творчий доробок про Семена Палія, підготовлений ученицею СЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Тетяною Антоненко, було визнано другим за критеріями, обумовленими  Положеннями конкурсу. Третє почесне місце присвоєно матеріалу Анастасії Петренко з четвертої школи, яка  розповіла про о. Михайла Романіва.

Вітали та вручали нагороди переможцям міський голова М. Нетяжук та його заступник О. Давиденко. Не залишились без пам’ятних сувенірів і всі учасники конкурсу, які були запрошені на підбиття його підсумків. До напутніх слів керівників міста, адресованих молодим фастівчанам, які спробували свої сили у престижному творчому змаганні, долучились професійні журналісти. В. Урлапов, головний редактор ПП «Редакція газети «Перемога», Т. Самойленко, директор інтернет – телеканалу Fastiv-TV, О. Чернишенко, керівник Фастівської філії інформаційної агенції «Погляд», запросили майбутніх акул пера до співпраці. Також було обіцяно, що роботи-переможці будуть оприлюднені у місцевих засобах масової інформації.