Вже зовсім скоро міський ЦНАП – центр надання адмінпослуг – якісно зміниться

Впевнено працюємо над покращенням якості надання адміністративних послуг населенню. І вже зовсім скоро міський ЦНАП – центр надання адмінпослуг – якісно зміниться.
Фастів – одне із міст-партнерів Програми «U-LEAD з Європою». Сьогодні ж урочисто, під час конференції «Наближаючи послуги» було укладено Меморандум про співпрацю Фастівської громади із компанією NIRAS Sweden AB (на замовлення Щведського агенства Sida).

Приємним є той факт, що Програма «U-LEAD з Європою» презентувала Фастів як місто, у якому буде створено найкращий ЦПАН, котрий стане прикладом формування прозорих офісів для інших громад України.

Варто зазначити, що найближчим часом у нашому місті буде реорганізовано саму структуру ЦНАПу, модернізовано приміщення, персонал пройде навчання.