З фастівськими роботодавцями проводяться заходи з ліквідації заборгованості зі сплати єдиного соцвнеску

• 13.08.2020

На виконання листа КОДА № 11 – 21/3956/05/36 – 2020 від 23.07.2020  та доручення КОДА  № 28 – 1 від 12 червня 2019 на території Фастова продовжується робота щодо ліквідації заборгованості  із сплати ЄСВ суб’єктами господарювання, які здійснюють свою діяльність на території міста.

Розмір і своєчасність виплати пенсій, а також соціальна захищеність працівників, безпосередньо залежить від відповідальності підприємців у сплаті соціальних внесків. Тож саме це стало лейтмотивом засідання тимчасової комісії  з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати  (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат при виконавчому комітеті Фастівської міської рад, що пройшло 12 серпня 2020 року під головуванням першого заступника міського голови Олени Зикової.

Участь у її роботі взяли: заступник начальника управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрій  Болілий, начальник Фастівського відділення виконавчої дирекції Фонду  соціального страхування  України у Київській обл. Ірина Ткач,  головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 фінансово – економічного управління ГУ ПФУ у Київській обл. Світлана Маєвська,  посадові особи  місцевих органів державної виконавчої влади та виконавчого комітету Фастівської міської ради, в компетенцію яких входить питання погашення заборгованості із  сплати платежів до ПФУ.

На засіданні комісії були заслухані керівники підприємств, установ та організацій міста, фізичні особи – підприємці , які мають  заборгованість із сплати ЄСВ. За результатами роботи прийняті  відповідні рішення та надані конкретні   доручення, які направлені  на  вдосконалення  заходів  щодо погашення заборгованості  зі сплати єдиного соціального внеску на території міста Фастова.