З новими технологіями на «ти»

У наш час технології та освіта сплетені досить тісно, практично у кожного вчителя є свої улюблені технологічні інструменти, які він використовує у своїй роботі, і які дозволяють йому дістати увагу учнів під час цікавих, захоплюючих шкільних занять.

13 листопада на базі Фастівської спеціалізованої  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулося І заняття обласної педагогічної студії «Ефективний цифровий контент для вчителя» для вчителів Київської області та  нашого міста.

 Керівник педстудії Мельничук Ірина Сергіївна, учитель інформатики та математики ЗОШ № 4, ознайомила учасників з онлайн інструментами для організації кожного етапу уроку будь-якого типу та особливостями організації групової роботи на уроці засобами онлайн сервісів.

Координатор педагогічної студії Мазуркевич Ірина Валеріївна, методист відділу дистанційної освіти  Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, наголосила педагогам, що використання сучасних технологій у світі стало не просто трендом, а необхідністю.
Світ змінюється, тож учителі мають крокувати в ногу з часом.

 

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ