З творчим підходом

23.01. 2020 р. в ЗДО №6 “Казка” відбулось ІІ засідання обласної педагогічної студії «Створення та діяльність команди психолого-педагогічного супроводу дитини з  особливими освітніми потребами  в умовах закладу дошкільної освіти» на тему “Реалізація діяльнісного підходу роботи команди супроводу дитини з ООП в умовах інклюзивної освіти в ЗДО”.
В теоретичному блоці засідання спікери Травінська С.Л, заступник з навчально – виховної роботи ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 та Вербенець С.В., асистент вчителя ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 презентували панораму методичних знахідок “Творчий підхід, як важлива складова особистісно – орієнтованого навчання дітей з особливими освітніми потребами  в умовах інклюзії.” Наступність роботи команд супроводу в ЗДО та ЗЗСО презентувала Федорова А.О., асистент вчителя ФНВК”ДНЗ” – ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3.


В практичному блоці керівник педстудії, директор ЗДО № 6 “Казка” Шуригіна Т.Г.  представила учасникам перегляд відеороліка “Щасливе дитинство”. Спікер, вихователь групи з інклюзивним навчанням ЗДО № 6 «Казка» Смірнова В.В.  ознайомила учасників з електронним посібником “Використання ІКТ технологій у роботі педагогів груп з інклюзивним навчанням”. Спікер, психолог, асистент вихователя ЗДО №6 “Казка” Підгурська С.Я. презентувала учасникам засідання використання сенсорної кімнати в роботі практичного психолога. Спікер, вчитель – логопед, вихователь інклюзивної групи ЗДО № 6 “Казка” Левченко Н.О. представила учасникам перегляд відеороліка та презентацію електронної книги “Жива абетка” в роботі вчителя – логопеда.

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ