Заходи з нагоди відзначення 101-ї річниці об’єднання українських земель

Запрошуємо вас відвідати урочисті заходи з нагоди відзначення 101-ї річниці об’єднання українських земель – підписання перед вступного акту Злуки УНР та ЗУНР в одну державу:

29 листопада
15:00 – презентація книги «На фастівській землі єдналась Україна» та матеріалів Всеукраїнської наукової конференції «Українська революція 1917-1921 рр. Пробудження нації», присвячених 101-й річниці підписання Акту Злуки УНР та ЗУНР, Фастівський державний краєзнавчий музей

01 грудня
11:00 – урочистий мітинг біля вагону «Музей на колесах», залізнична станція «Фастів»
12:00 – святковий концерт у міському Палаці культури за участю творчих колективів міста Фастова, вихованців дитячої музичної школи Нікольської районної ради (Донецька обл.) та творчої молоді кримськотатарської родини.