Захисти країну – підпиши контракт зі Збройними Силами України!

Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості спільно з Фастівським об’єднаним міським військовим комісаріатом Київської області організовано  та проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Юрій Соловей – старший офіцер відділення комплектування військового комісаріату, голова асоціації учасників бойових дій надав повну та вичерпну інформацію щодо можливості проходження військової служби за контрактом, ознайомив з перевагами проходження служби за контрактом та зарахування до резерву Збройних сил України; розповів про перспективу контрактної служби, грошове та матеріальне забезпечення військовослужбовців, соціальний та правовий захист, пільги контрактників. Учасники заходу дізналися про військові частини, які найбільше потребують укомплектування, отримали інформаційні матеріали та записали контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.