Захисти країну – підпиши контракт зі Збройними Силами України!

• 20.03.2019

Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України спільно з Фастівським об’єднаним міським військовим комісаріатом Київської області.

Юрій Соловей – старший офіцер відділення комплектування військового комісаріату, голова асоціації учасників бойових дій в АТО надав повну та вичерпну інформацію щодо можливості проходження військової служби за контрактом, ознайомив з перевагами проходження служби за контрактом та зарахування до резерву Збройних сил України; розповіли про перспективу контрактної служби, грошове та матеріальне забезпечення військовослужбовців, соціальний та правовий захист, пільги контрактників, дізналися про військові частини, які найбільше потребують укомплектування, учасники отримали інформаційні матеріали та записали контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.

Прапорщик 72 ОМБР Вадим Пчелінський запросив бажаючих служити до його бригади, надав інформацію про побутові умови служби, харчування, забезпечення формою та ін.