• 13.05.2019

Залучення грантових коштів – один із напрямків роботи органів самоврядування Фастова. І за досить короткий термін, активно співпрацюючи із грантодавцями, в місті вдалося реалізувати та започаткувати ряд проектів.

• Починаючи з 2017 року місто Фастів співпрацює з Офісом Ради Європи: успішно реалізовано проект «Громадський демократичний простір «П’ятачок демократії».
  • 2018 рік: співпраця з Фондом «Північна ініціатива гуманітарної підтримки та енергоефективності (Україна)» (Фонд «NIU») та Фонд «Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля» (Фонд Е5Р): отримано грантові кошти для проекту проекту «Впровадження енергоефектив них заходів в навчальних закладах та заходів з заміни ліхтарів вуличного освітлення» в частині реалізації заходів із модернізації системи вуличного освітлення.
  • 2018 рік: співпраця з Міністерством клімату і довкілля Королівства Норвегії: грантова допомога на реалізацію проекту «Модернізація котелень шляхом встановлення обладнання на альтернативному виді палива».
  • Кінець січня 2019 року: співпраця з Швейцарською організацією  Фастівська міська рада взяла участь у програмі «U-LEAD з Європою» щодо модернізації та створення ЦНАПів.
  • Другий рік поспіль здійснюється активна робота щодо участі в грантовому проекту із обміну молоддю м.Фастів (Україна) та Повіту Валч(Польша).

Результати дворічної роботи свідчать, що у Фастові сформувалася командна спеціалістів, робота яких приносить якісний результат. Зокрема, останнім позитивним відзначенням Фастова в якості надійного партнера став той факт, що корпорацією НЕФКО саме наше місто було відібрано для реалізації проекту комплексної реконструкції каналізаційно-очисних споруд.

Працюємо далі