Запрошуємо до співпраці аптеки та зубопротезні лабораторії!

• 18.02.2020

Виконавчий комітет Фастівської міської ради запрошує до співпраці :

– суб’єктів господарювання незалежно від форми власності, які провадять господарську діяльність на території міста Фастова та мають ліцензію з оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами;

– суб’єктів господарювання незалежно від форми власності, що зареєстровані та одержали в установленому законом порядку ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, що будуть надавати послуги із зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них) пільговій категорії населення, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Для укладення договорів на відшкодування витрат необхідно подати заяву про бажання взяти участь у програмі по відпуску лікарських засобів чи надавати послуги із зубопротезування (за винятком зубопротезування із дорогоцінних металів та прирівняних по вартості до них) громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС,  та копію діючої ліцензії.

За додатковою інформацією звертайтеся: (04565)5-23-33, сектор охорони здоров’я виконавчого комітету Фастівської міської ради