Засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам відбудеться 13 серпня

• 07.08.2020

Виконавчий комітет Фастівської міської ради запрошує землекористувачів, які використовують земельні ділянки в межах міста Фастова без належно оформленого права на них, з порушенням норм чинного законодавства та ухиляються від сплати податків, на засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, яке відбудеться 13 серпня 2020 року о 14.00 годині в кім. 302 адмінбудинку Фастівської міської ради, а саме:

– ФППБК «Фастівагробуд» (керівник Думановський Л.І.)  – земельна ділянка на вул. А.Шептицького, 24;

– ТОВ «Енерго Грін» (керівник Вакуленко Ю.О.) – земельна ділянка знаходиться на вул. Поліграфічна, 12а;

– ПП «Твінс» (керівник Мазуренко Д.А.) – земельні ділянки на вул. Галафеєва, 25-а та на вул. Галафеєва, 31-а;

– Дросенко Софію Зіновіївну, земельна ділянка на вул. О. Цьопича, 47;

– НВА «Прометей»» (керівник Рокицький В.Б.) – земельна ділянка розташована на вул. Васильченка;

– Фоку Олександра Михайловича, земельна ділянка по вул. Костельна, 9;

– ТОВ «Асті-Люкс» (керівник Бабіченко А.В.), земельна ділянка по вул. Буцикова, 3;

– Гончарука Володимира Васильовича, земельна ділянка на вул. Галафеєва, 8.

У разі відмови взяти участь у засіданні комісії, матеріали будуть передані до Фастівської місцевої прокуратури для вжиття заходів щодо стягнення безпідставно збережених коштів (збитків) за користування земельними ділянками в судовому порядку.