Завдяки домовленостям про співпрацю міської влади та ПАТ «Укрпошта» у Фастові вдасться зберегти від закриття поштове відділення

В Україні триває реформування головної пошти країни – «Укрпошти». Проте зв’язківці серйозно займаючись «оптимізацією», нерідко закривають поштові відділення. Через це частина населення позбавляється зв’язку із зовнішнім світом, особливо люди похилого віку, які втрачають можливість отримувати газети, пенсії, листи та телеграми, посилки, сплачувати за комунальні послуги там, де вони звикли це робити, а головне, де їм зручно, не мандруючи світ за очі, аби витратити нерви і здоров’я, вистоюючи в чергах.

Така невтішна перспектива чекала і на мешканців Кадлубиці. Цьому вдалося запобігти, об’єднавши і скоординувавши зусилля міста і ПАТ «Укрпошта». Завдяки домовленостям про співпрацю буде збережено від закриття відділення поштового зв’язку, яке діє у цьому мікрорайоні. На минулій позачерговій сесії міської ради, яка відбулась 2 липня, депутати зважили на звернення міської організації ветеранів України і виділили кошти на проведення реконструкції приміщення, що по вулиці Житомирській, 38.

Від реалізації спільного проекту місто виграє двічі. У мікрорайоні і далі працюватиме пошта, а після ремонту розташується ще й комітет самоорганізації населення.  З цією інформацією учасників апаратної наради у міського голови ознайомила завідувач сектору демократичних ініціатив міськвиконкому Людмила Рудяк.