Знаймотесь! Перелік малих проектів Бюджету участі 2019 року

• 15.09.2019

2. «Білірубінометр для немовлят та придбання неонатального монітору для новонароджених фастівчан», проектом передбачається, придбання для новонароджених дітей пологового відділення інструменту для вимірювання білірубіну (жовтяниці) безболісним методом та придбання неонатального монітору пацієнта для палати новонароджених, для визначення артеріального тиску, пульсаксиметрії (насиченість киснем крові), ЕКГ новонародженого, визначення частоти дихання, серцевих скорочень, бюджет проекту- 150 тис. грн.

47. Навіси для колясок в лікарні, проектом передбачається створення належних умов для відвідування дитячої поліклініки, шляхом облаштування навісів для дитячих колясок, бюджет проекту- 149000 грн.

21. Інформаційна дошка пам`яті Д.Григоренка проектом передбачається, встановлення дорожнього вказівника на перехресті вул. Житомирська – вул. Бояринцева, біля скверу ім. Д. Григоренка відповідно до європейських стандартів (українською та англійською мовами) та інформаційної дощки для висвітлення громадсько-суспільного життя міста мікрорайону Кадлубиця та історичної пам`ятки видатних мешканців мікрорайону, бюджет проекту –  150 тис. грн.

36. Тіньові паруса на 2-му пляжі річки Унава, проектом передбачається, створення комфортної зони відпочинку для родини на березі річки Унава. Мальовничий куточок для відпочинку та проведення дозвілля, бюджет проекту – 150 тис.грн.

32. Позначки при в`їзді та мапа мікрорайону Казнівка, проектом передбачається, встановлення металевої опори на якій будуть розміщенні таблички із назвами туристичних, освітніх та релігійних об`єктів мікрорайону, а саме: «Церква Святого Воскресіння», «ЗОШ №7 ГАРТ», «Реабілітаційний центр», «Рекреаційна зона відпочинку річки «Унава»»., також буде розміщена мапа мікрорайону. Таблички будуть написані відповідно до Європейських стандартів, а саме українською і англійською мовами, бюджет проекту- 150 тис. грн.

28. Встановлення гербів мікрорайону Заріччя, бюджет проекту- 150 тис. грн.

23. Студія Фастів Мультфільм студія з виробництва мультфільмів та ігрового кіно з анімацією, проектом передбачається, виробництво мультфільмів, бюджет пректу – 149730 грн.

42. Сучасний музей, проектом передбачається, Закупівля сучасної техніки для проведення різнопланових заходів музею (майстер-класів, презентацій, лекцій, семінарів, відкритих уроків, музичних вечорів та театральних вистав тощо) для фастівчан та гостей нашого міста бюджет проекту – 150 тис. грн.