Зверніть увагу, готуючись до нового навчального року: щеплення – обов’язкові!

Не щеплені  діти  з 01 вересня 2019рдопущені до навчання у школах не будуть. 

Діти з протипоказаннями  до проведення щеплень  зараховуватись в школу будуть  згідно довідки ЛКК з медичного закладу.

З метою уникнення непорозумінь, звертаємо ВАШУ увагу на те, що Перед початком навчального року кожна дитина має пройти профілактичний огляд, отримати необхідну для школи довідку (форма №086-1/о), в якій, зокрема, зазначено групу для занять фізичною культурою. Крім того, потрібно отримати Карту профілактичних щеплень (довідка форми № 063/о), якщо дитина зараховується в перший клас чи поновити дану довідку, надану до закладу освіти раніше для дітей старших вікових груп.

За інформацією КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» у зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації із захворюваністю населення на кір та з метою попередження подальшого розповсюдження захворюваності розроблено «План додаткових заходів департаменту охорони здоров’я та департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації з імунізації дітей та учнівської молоді проти кору в Київській області», який затверджений  наказом департаменту охорони здоров’я та департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 01.07.2019р. № 612-адм/183 «Про проведення  додаткових заходів з імунізації  населення проти кору в Київській області, недопущення розповсюдження  захворюваності на кір в закладах освіти». Наказ № 612-адм/183

Відповідно до ст. 15 Закону України  «Про захист населення від інфекційних хвороб, ст. 5 та ст. 27 Закону України  «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» та на виконання  Протоколу Київської обласної комісії з питань ТЕБ  та НС  від 26 червня 2019 року № 7, п.12  «Плану додаткових заходів департаменту охорони здоров’я та департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації з імунізації дітей та учнівської молоді проти кору в Київській області» (наказ департаменту охорони здоров’я та департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 01.07.2019р. № 612-адм/183)   не щеплені  діти   з 01 вересня 2019р.  в школу  прийматись не будуть. 

 

Це не примхи міської влади! Посилання на роз’яснення ТУТ:

https://nus.org.ua/news/nedopusk-do-shkoly-ditej-bez-shheplen-ne-ye-porushennyam-konstytutsiyi-yuryst/

http://moz.gov.ua/article/news/nevakcinovani-diti-ne-mozhut-vidviduvati-shkoli-ta-ditjachi-sadki

 

 

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ