• 28.12.2019

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акта

рішення Фастівської міської ради від 16.12.2015 року №6-V-VII

«Про затвердження Порядку розміщення та демонтажу тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Фастів»

Виконавець заходів з відстеженняВідділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради

Цілі прийняття акта визначення чіткої процедури надання дозволу на розміщення та демонтаж тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті, покращення благоустрою та збереження архітектурного вигляду міста, ефективне використання ресурсів територіальної громади, збереження охоронних зон інженерних мереж міста.

Строк виконання заходів з відстеження3 дні (26.12.2019-28.12.2019 рр.)

Тип відстеження періодичне.

Метод відстеження результативності аналіз статистичних даних

Аналіз отримання значень показників результативності – відстеження результативності цього регуляторного акту здійснювалось шляхом аналізу інформації відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради і Центру надання адміністративних послуг при виконавчому комітету Фастівської міської ради.

Кількісні значення показників результативності

• Кількість заяв про надання дозволу на розміщення ТС для провадження підприємницької діяльності в м.Фастів;
  • Кількість демонтованих ТС.
Період Кількість заяв про надання дозволу на розміщення ТС для провадження підприємницької діяльності в м.Фастові Кількість демонтованих Тимчасових споруд
2013 6 0
2014 7 1
2015 14 1
2016 6 1
2017 4
2018 4
2019 5 7

Висновки та рекомендації

Регуляторний акт має певний ступінь визначених цілей, результати реалізації його положень призводять до створення доступних та зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо вирішення актуальних питань механізму розміщення та демонтажу ТС.

Перший заступник міського голови                                 О.Б.Зикова

В.о.начальника відділу

містобудування та архітектури                                         Н.В.Мартинюк