Проекти рішень 68-ї позачергової сесії міської ради VII скликання

• 28.11.2019

«Про внесення змін та доповнень до рішення Фастівської міської ради « Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади  Фастівської міської ради» від 01.06.2017 р. №13-ХХІХ-VII

Про надання в оренду комунального майна комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»

«Про внесення змін до рішення міської ради від 25.10.2019 р. №5-LXVI-VII «Про передачу комунального майна, за адресою вул.Г.Танкістів, 8 з балансу та господарського відання Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора» на баланс та у господарське відання Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради»»

Про надання дозволу передачі  обладнання, апаратури, інструментарію та інвентарю з балансу комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради  “Фастівський міський центр первинної  медичної (медико-санітарної)  допомоги” на баланс комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради  «Фастівська центральна районна лікарня»

Про надання дозволу на розроблення детального плану території по вул. Друкарська, 2 в м. Фастів Київської області

Про надання в оренду комунального майна громадській організації «Патріотична нація України»

Про інформацію керівника  Фастівської місцевої прокуратури щодо стану законності,  заходи її зміцнення та результати діяльності в місті Фастові за 2018 рік