Триває прийом заявок партиципаторного бюджетування

• 11.03.2020

Нагадуємо, прийом проектів  Громадського бюджету міста Фастова триватиме до 14 квітня 2020 року.

Уже є 7 зареєстрованих, поданих на участь у конкурсі, проектів. Серед них 6 малих і лише 1 – великий!

Не втрать свій шанс, реалізуй свою ідею!

ІНФОРМАЦІЙНО

Як можна подати проєкт на конкурс:

1) на офіційному сайті ФМР в рубриці «Громадський бюджет»  (для цього потрібно авторизуватись  натиснувши “Вхід”, а потім “Подати проект” та заповнити форму);

2) в паперовому варіанті  в управлінні економіки та міжнародного співробітництва каб.319 ( адмінбудівля , пл. Соборна 1).

Правила участі

1.Хто може бути автором проекту?

• Автор проекту – дієздатний громадянин України віком від 14 років, який подає проект для участі в конкурсі.
  1. Проекти з яким бюджетом можуть бути подані?
  • Ви можете подавати «великі», «малі»  або «освітянські»пректи.

-малий проєкт – 225 000 грн

– освітянський проект – 225 000 грн.

-великий проект – від 225 000 до 600 000 грн.

3.Скільки проектів може подати одна особа?

• Одна особа може подати не більше трьох проектів: малий, освітянський, великий.
  1. Скільки грошей виділено на бюджет участі в цьому році?
  • Загальний обсяг видатків на 2020 рік, що планується спрямувати на реалізацію проектів в 2021 році – 1500 000 грн;

ФОРМА ЗАЯВКИ: додаток