В місті планують дещо знизити вартість води

 Інформація щодо намірів зміни тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) на 2019 рік. 

Комунальне підприємство Фастівської міської ради “Фастівводоканал” повідомляє, що при формуванні тарифів на 2019 рік, по бюджетних установах та інших споживачах, при визначенні витрат по статті електроенергія було застосовано ціну за 1 кВт з урахуванням відповідного індексу інфляції в розмірі 2,50 грн. Фактично ж темпи підвищення цін на електроенергію менші від прогнозованих.

В зв’язку з цим, підприємством проведено перерахунок тарифів в сторону зменшення:

централізоване водопостачання

грн./куб.м (без ПДВ)

централізоване водовідведення

грн./куб.м (без ПДВ)

діючий тариф18,6426,03
плановий17,8525,47
зменшення0,790,56

З зв’язку з зміною тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення змінюються тарифи з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем :

централізоване водопостачання холодної води

грн./куб.м (без ПДВ)

централізоване водовідведення

грн./куб.м (без ПДВ)

діючий тариф19,2326,62
плановий18,4426,05
зменшення0,790,57

В зв’язку з цим, КП ФМР «Фастівводоканал» подано на розгляд до виконавчого комітету Фастівської міської ради розрахунок тарифів на 2019 рік з урахуванням змін цінової політики.

У випадку виявлення бажання надати пропозиції та зауваження споживачами щодо перегляду вищевказаних тарифів , встановлюється термін прийому протягом 7 днів з дня повідомлення про намір здійснити зміну тарифів за адресою : м. Фастів, вул. Калинова (Чичеріна),15а, електрона адреса fvoda@meta.ua.

Бюджетні установи

Інші споживачі

холодна вода-бюджетні установи

холодна вода – інші споживачі

 

 

    БІЛЬШЕ НОВИН

    ДИВИТИСЬ