Проекти рішень наступної сесії

• 13.05.2020

Про затвердження звіту про виконання бюджету міста Фастова за І квартал 2020 року

Про затвердження Регламенту центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради

Про затвердження Положення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Фастівської міської ради в новій редакції

•Про створення житлового фонду соціального призначення для  осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,віком від 18 до 23 років

Про внесення змін до Комплексної програми розвитку культури міста Фастова на період 2017-2020 років

Про  підсумки соціально-економічного та культурного розвитку міста Фастова за 2019 рік

Про  списання  основних  засобів, які  перебувають  на  балансі  комунального підприємства  Фастівської  міської  ради  «Фастів-благоустрій»

Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради № 13-LХV–VІІ від 18.10.2019 року «Про перегляд та затвердження списку присяжних Фастівського  міськрайонного  суду Київської  області»

Про затвердження Програми шефської допомоги управлінню військової частини А1728 Військово-Морських Сил Збройних Сил України на 2020 – 2021 роки

Про внесення змін до  рішення  міської ради від 29.12.2016 року №1-ХХІI-VII « Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її  виконавчих  органів»

Про внесення змін до  рішення  міської ради №27-XL-VI  від 16.05.2013 року «Про створення  Центру  надання адміністративних послуг у місті Фастові»

Про дострокове припинення дії договорів оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Фастівської міської ради

Про надання дозволу Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівводоканал» на передачу в суборенду частину будівлі бойлерної №3 по вул.Г.Прикордонників, 1а

Про призупинення нарахування орендної плати нежитлового приміщення за адресою пл.Перемоги, 1 Благодійному фонду «Лайф Спіріт»

Про внесення змін до договору оренди комунального майна №11 від 13.04.2017р. укладеного між Фастівською міською радою та Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню

Про продовження термінів дії договорів оренди майна, що належить до комунальної  власності Фастівської міської ради

Про відмову у задоволенні вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівтепломережа»

Про відмову у задоволенні вимог Головного управління ДПС у Київській області щодо погашення податкового боргу Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівводоканал»

Про плату за оренду земель Фастівської міської ради в 2021 році

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2021 рік

Про встановлення туристичного збору на 2021 рік

Про встановлення транспортного податку на 2021 рік

Про встановлення ставок зі сплати єдиного податку на 2021 рік

Про встановлення плати за землю на 2021 рік

Про схвалення та погодження укладених Комунальним підприємством «Фастів-благоустрій» договорів зберігання металобрухту №112 від 21.09.2018 та №171 від 13.11.2018 з ФОП Корень В.Г.

Про надання погодження на проведення демонтажу житлового будинку по вул. Героїв України, 13 у м. Фастів

Про внесення змін до рішення міської ради №2-LXXI-VII від 26.02.2020 «Про затвердження Програми відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ на впровадження заходів з енергозбереження та термомодернізації багатоквартирних будинків у м. Фастові на 2020-2021 роки»

Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради від 20.12.2019 року № 2-LХХ-VІI  “Про міський бюджет на 2020 рік”

•Перелік питань, поданих відділом з питань раціонального використання земель виконавчого комітету Фастівської міської ради